Zachovaná krása českého starožitného

Starožitný nábytek by měl mít své místo. Nehodí se všude, ale dnes si mnozí z nás na své zrekonstruované statky, chalupy nebo do svých chat, pořizují takový nábytek, který se tam stylově hodí.

Ať je nábytek malovaný s lidovými motivy, či se jedná o tradiční nábytek v selském nebo rustikálním stylu. Ale je to též nádherný starožitný nábytek, který se hodí převážně do zámeckých pokojů. A co je důležité – všechny tyto styly byly vyráběny ze dřeva a pokud se nábytek repasuje (obnovuje, opravuje), nebo se nabízí replika, tak při všech opravách a výrobě repliky se dodržuje jejich tradiční technologie. A co je hlavní, lidé, kteří tento starožitný nábytek obnovují, jsou doslova umělečtí kumštýři.

starožitný malovaný noční stolek

Naše firma Svět Pokladů vám nabízí ve svém e-shopu nádherné starožitné kusy dřevěného nábytku, které pocházejí pouze z Čech. Každý kus je originál a je velmi kvalitní – vydrží vám funkční a krásný zase po mnoho dlouhých let.

Nejenom starší generace, ale i mnoho mladší lidé, si chtějí pořídit do svého zrekonstruovaného stavení (třeba do ložnice), selský nábytek. A když zatoužíte po krásné, například malované posteli, tak k ní patří i starožitný noční stolek. Noční stolky v našem e-shopu jsou takové malé „funkční“ skvosty. Například malbu na nočním stolku, můžete sladit i s podobnou malbou postele nebo i jiného kusu nábytku, kterým si budete ložnici zařizovat. Když byste si chtěli pořídit dva stejné noční stolky – pravý a levý, i takové máme.

malovaná postel ze smrkového dřeva

V případě, že si na našich webových stránkách vyberete a objednáte nějaký krásný skvost do vašeho obydlí, dodáváme je i na zkoušku, to znamená, že vám nábytek přivezeme a pokud by se vám nelíbil, zdarma ho odvezeme zpět a domluvíme se, co byste si přáli. Máte možnost si nábytek v určitém stylu objednat i na zakázku. V tomto případě se spojte telefonicky s naším interiérovým specialistou, který vám ve všem ochotně poradí.