Za každého počasí

Pokud chystáte oslavu jakéhokoliv druhu, setkání přátel, svatební hostinu, grilovačku či jiné posezení ve větší skupině lidí na zahradě, anebo jinde na volném prostranství, popřípadě v přírodě, zvolte si pomocníka, se kterým si poradíte při každé náhlé změně počasí.

svatba

Jistě byste nejásali radostí, kdyby vás náhle zaskočila například letní bouřka s průtrží – nejenže byste zmokli, ale pršelo by do jídla, pití, dortů… představa téměř až hororová a slavnostní okamžiky by se změnily na nepříjemné vzpomínky.
Pro uvedené příležitosti instalujte vhodný kvalitní a odolný party stan, který vás ochrání v případě deště i krup, ale v letních měsících i před sluncem v příliš horkých dnech.

Stany jsou na trhu v různých velikostech i provedeních, a tak vybírejte především podle počtu vašich hostů.
Velice výhodné je pro vás to, že stan – který byste využili třeba jen několikrát za život – si nemusíte kupovat, ale existuje možnost si ho pouze pronajmout– například stany svatební – kde cena pronájmu je stanovena včetně montáže a demontáže.

Stanovou sestavu tvoří


* hliníková konstrukce
* střešní plachta + 4 ks jednotlivých bočních plachet (dle vybraného typu)
* kotvící provazy + kolíky
* transportní taška na kolečkách pro konstrukci, plachty a kotveníStan si samozřejmě můžete vybrat na webových stránkách a objednat si ho v e-shopu; jestliže byste ho chtěli ještě před pořízením vidět, zeptejte se na informacích prodejce –většinou mívá ve své kamenné prodejně či skladu výrobky sestaveny a umožňuje tak zákazníkům jejich prohlédnutí a výběr na místě.

modrý stan

Pokud chcete party stan použít v zimním období, mějte na paměti, že napadaný sníh je potřeba ze střechy ihned odstranit a vpřípadě silného větru nebo hustého sněžení je nutné stan dočasně demontovat.
Avšak v případě nenadálé události není problém zajistit stan náhradní a vaše plánovaná akce nebude ohrožena.

3/5 - (1 vote)