Fotokniha – krásný dárek a i památka

Většina populace chce jít s dobou a být trendy. Samozřejmě jsou stále nadšenci do fotografování, pro které je digitální fotoaparát nevyhovující, bez staré zrcadlovky a filmu do foťáku by se neobešli, vyvolání fotografií je pro ně obřadem.
foŤák a filmy
Nebudeme se však zabývat touto zálibou, pro kterou je potřeba mít jak talent, tak potřebnou trpělivost a dostatečné zkušenosti, pojďme si přiblížit něco jednoduššího, avšak rovněž zajímavého.
Fotokniha – moderní způsob vyvolávání fotografií
Fotokniha je dokonalým řešením pro uchování fotografií, avšak bez použití fotoalba, bez lepení nebo zakládání fotek za plastové folie.
otevřený katalog
Vaše fotokniha může obsahovat zážitky z dovolené, rodinné oslavy, mohou v ní být uchovány důležité životní okamžiky a události. Fotoknihy jsou také oblíbeným dárkem. Rodiče často svým dětem místo fotoalba vytvoří vkusnou fotoknihu, kde jsou uchovány fotografie zobrazující první okamžiky jejich života, jejich dospívání až po současnost. Vše doplněné trefnými komentáři a popisky. 
otevřená fotokniha
Pořízení fotoknihy je velmi jednoduchéa to z pohodlí domova. Existuje spousta kvalitních výrobců, kteří nabízejí vytištění fotoknihy v dobré kvalitě a za slušnou cenu. Můžete si zvolit, zda bude kniha vázaná v pevné nebo měkké vazbě, vyberete si formát knihy. Zvolíte, zda chcete matné nebo lesklé fotografie, jejich velikost. Volnost je i při výběru množství stran a počtu fotografií.
Jak tedy knihu vyrobit
Z internetových stránek firmy, která fotoknihy vyrábí a kterou si vyberete, si stáhnete do svého počítače program na tvorbu fotoknihy. Zvolíte si přebal, titulek, dekor, počet stran. Následně už jen vybíráte ze svých souborů v počítači vhodné fotografie, upravujete je do vámi zvolené podoby a připisujete titulky. Po dovedení vašeho díla k dokonalosti odešlete soubor s vytvořenou fotoknihou.
Tak, jako při někdejším vyvolávání fotografií můžete s napětím očekávat, až vaše fotokniha dorazí. Poté se již můžete těšit jednak z vámi odvedené originální práce a také z obsahu, který vám připomene radostné chvíle, které jste prožili.

4.7/5 - (3 votes)