Svařované pletivo jako konkurence klasiky

Když postavíte dům, pořídíte si zahrádku nebo se snažíte chránit firemní či jiné prostory, tak vás v první řadě zajímá oplocení.
Každý chce chránit svůj majetek, svoje soukromí a vymezit odkud kam je to jeho. A kvalitní oplocení je v takovém případě potřeba.
Možností je nespočet, ale pořád ještě vyhrává ohrazení formou pletiva. A aby tento materiál nebyl jen tak ledajaký, tak si majitelé pozemků a budov začali pořizovat svařované pletivo.

pletivo svařované

Možná je to z důvodu, že se jedná o pořád žádanou a nejčastější formu oplocení, možná také díky nízké pořizovací ceně a možná také kvůli kvalitě a jednoduchému dizajnu.
V každém případě se od toho klasického liší, a sice:


ü Vyšší pevnost
ü Jednoduchost
ü Estetický design
ü Rychlá montáž
ü Bezpečnost
ü Vhodné i pro oplocení výběhu zvířat
ü Výhodná cena


Proto není divu, že je tento druh oplocení konkurencí tomu klasickému pletivu čtyřhrannému.
Svařované pletivo je proto vhodným řešením pro rodinné domy, firemní areály, stavební prostory, dětská hřiště, parky i výběhy pro zvířata.
Vysoká pevnost je dána bodovým svařováním v každém spoji. To poskytuje také rychlou a jednoduchou montáž, která nevyžaduje další podpěrné prostředky jako třeba napínací dráty, protože tento druh oplocení ej samonosný na rozdíl od klasiky, která se při montáži láme.
Oceníte tedy nejen kvalitu a pevnost, ale i dizajn. Různé možnosti přinášejí různé estetické formy, které se přizpůsobí vašim požadavkům i prostředí. Třeba poplastování.
svařované pletivo

Pokud máte zvířata a chcete pro ně udělat výběh, ve kterém budou v bezpečí, ale zároveň se nebudou cítit odstrčené, tak tento způsob je správná volba. Proti nárazům je toto oplocení odolné, takže vydrží i nápor velkého pejska a vy budete mít jistotu, že nikam neuteče. Právě proto není vhodné jako řešení klasika, která se láme, a za chvíli byste měli po ohradě.

4/5 - (5 votes)