Zateplování fasády rodinných či bytových domů, rekreačních nemovitostí a dalších objektů je pracovní činnost, která může ve finále přinést značné finanční úspory za vytápění. Nač utrácet zbytečné peníze za topení, když to není nutné? Jestliže se rozhodnete pro obklad fasády například fasádním polystyrenem, a chcete práci provádět svépomocí, pak kromě potřebného materiálu, nářadí a pracovních pomůcek bude zapotřebí rozhodnout o vhodné kotvicí technologii. Na kotvení polystyrenu do fasády totiž velmi záleží, je to vlastně to nejdůležitější z celého pracovního procesu. Kotvení musí být za prvé bez tepelných mostů a za druhé musí odolávat povětrnostním vlivům a mechanické zátěži.
Správnou volbou kotvícího systému pro kotvení bez tepelných mostů spiralanksys.com se vyhnete zbytečným komplikacím a problémům a usnadní vám to i případnou údržbu. A že zateplování fasád nemusí skončit happyendem, o tom se snadno přesvědčíte na Internetu na zveřejněných fotografiích některých staveb, které jsou spíše k pláči, než důvodem k radosti a spokojenosti. Rádi bychom vám nyní nabídli možnost využít injektážních kotev Spiral Anksys, patentově chráněné technologie, která se již v minulosti osvědčila na různých typech staveb i na odlišných způsobech využití.
Injektážní kotva Spiral Anksys je dutý ocelový váleček. Docela primitivní technologie, ovšem takové zdání je klamné, sami se můžete přesvědčit o tom, že tomu tak není. Váleček je totiž zhotoven ze síťovaného plechu a právě síť má klíčový význam v kotvení jakýchkoli prvků do libovolného materiálu. Jakmile se kotva vloží do předvrtaného otvoru a vyplní se montážní pěnou, ta prostoupí skrze otvory v síti, obepne ji a doslova ji přilepí k cihle, tvárnici nebo OSB desce. Vzniklý spoj vám může připomínat armování betonu ocelovým pletivem, kdy beton také perfektně obepne ocelový drát a vytvoří velice kompaktní spoj.