Dejte zelenou podnikání

Pokud jste již někdy zakládali firmu svépomocí, tak moc dobře víte, jak moc komplikovaný a časově náročný proces to je. Dlouhé týdny strávené na úřadech, neustálé papírování a obklopující administrativa. To může leckoho od vlastního podnikání úplně odradit. Přitom to jde tak snadno! Stačí, abyste tento náročný úkol svěřili těm, kteří se tím zabývají profesionálně. Dovolte odborníkům, aby vám pomohli se založením firmy s.r.o. Jak to bude probíhat?

psaní na papír.jpg

Z pohodlí domova můžete podat žádost na vytvoření společnosti

Pokud vám to tak bude vyhovovat, sejdete se s odborníky v centru společnosti a podepíšete všechny potřebné smlouvy a formality, které pro vás zkušení profesionálové přichystali

Počkáte několik dní na zapsání do obchodního rejstříků

…a začnete podnikat!

Zapomeňte na zdlouhavou administrativu a získávání nejrůznějších povolení. Požádejte o pomoc ty, kteří tomu rozumí a kteří to dělají denně. Velkou výhodou je, že za vás zařídí vše do posledního detailu, takže nemusíte mít obavy z toho, že byste sami něco zanedbali nebo na něco podstatného zapomněli. Odborníci vás upozorní na vše podstatné a odstartují vaše podnikání, kterému nebude nyní už nic bránit.

podávaná ruka.jpg

Chraňte svůj osobní majetek

Proč se rozhodnou právě pro s.r.o.? Důvodů je hned několik. Spousta lidí však využívá toho, že v rámci společnosti s.r.o. je majetek firmy oddělen od osobního vlastnictví majitele, případně majitelů. Je to tedy mnohem bezpečnější, co se týká různých krachů nebo exekučních problémů. Možná si říkáte, jestli nestačí obyčejné živnostenské oprávnění? Pokud chcete mít různé daňové výhody, tak nestačí. S.r.o. je tedy opravdu tou nejlepší možností, pokud jste začínající podnikatel, který to chce mít co nejjednodušší a zároveň nejefektivnější. S odbornou pomocí to nebude navíc nic složitého, protože o vše bude postaráno těmi, kteří přesně ví, co udělat.