Společnost nezakládejte, kupte si ji!

Nemrhejte energií, kde to není zapotřebí. Vše, co jde, si pro začátek podnikání prostě kupte. Není to taková drahota, jako by se na první pohled mohlo zdát a v konečném důsledku zjistíte, že jste nemalé prostředky ušetřili.

Tohle se přesně týká našich společností, které nabízíme k prodeji. Jsou zapsány jen pro tento účel. Čekají na nové podnikatele, majitele. Jsou čerstvě založeny. Tím není myšleno, že byly zapsány třeba minulý týden, ale to, že jsou nezatížené nějakou špatnou historií. Nikdo s nimi nepodnikal. Nikdo je nezatížil úvěry, které později nesplácel. Nikdo jim nevytvořil špatné jméno a už vůbec špatnou pověst.

Naše společnosti jsou panensky čisté. Záleží jen na vás, jak s nimi později naložíte.

prodej sro

Naše společnosti jsou založeny nedávno, ale v naší nabídce najdete i společnosti staré dva i více roků. Se společnostmi je to jako s vínem. Čím starší, tím lepší. U společností to znamená, důvěryhodnější. Jak před peněžními ústavy, tak před konkurencí i před partnery.

Ke koupi našich společností nepotřebujete mnoho. Jen trochu peněz a občanku. Vše ostatní zařídíme. Zvolíte si, jestli budete figurovat jako jednatelé, nebo někoho do této funkce dosadíte. Naše sro na prodej, mají v základní nabídce zapsány v předmětu podnikání všechny volné živnosti. Naleznete ale i společnosti s některými koncesovanými živnostmi, případně zajistíme do vámi koupené společnosti zápis koncese podle vašeho přání.

prodej společnosti

Společnost, po její koupi, můžete využívat téměř okamžitě. Ke společnosti získáte i bankovní účet a také si můžete u nás zakoupit i virtuální sídlo vaší společnosti.

Doporučujeme vám, prostudujte si kompletní naši nabídku. Velmi stojíme o to, abychom byli obchodními partnery. Proto jsme vám v začátku i v průběhu podnikání, připraveni poskytnout maximální servis. Věříme, že s našimi službami budete velice spokojeni.