Vyzkoušejte zdravou superpotravinu – Macu peruánskou

Zajímáte se o zdravý životní styl a preferujete zdravý způsob stravování? Není vám lhostejné, jak se stravujete? Vylepšete váš dosavadní jídelníček o zázračné superpotraviny, které vám dodají cenné vitamíny a minerální látky a zlepší váš fyzický i psychický stav. Zázračná superpotravina maca peruánská, která je pěstována již po několik tísiciletí je dostupná v několika různých podobách – v podobě prášku, kapslí nebo v sušené podobě. Přinese vám spoustu pozitivních účinků na vaše zdraví a vy ji můžete přidávat do různých jídel. Udělejte něco pozitivního pro vaše zdraví a zařaďte pravidelně tuto sueprpotravinu do vašeho jídelníčku. Máte sníženou imunitu? Špatně spíte? Jste bez energie? S tímto i s mnoha dalšími zdravotními problémy vám tato superpotravina může pomoci.  A jaké že tato potravina, která je získaná z kořene rostliny Maca přináší pozitivní účinky pro lidský organismus?

energetické koule

Pozitivní účinky Macy peruánské na naše zdraví:

§  Zlepšení imunity
§  Pozitivní účinky pro dobrou fyzickou i psychickou kondici
§  Pro pevné kostí
§  Pro posílení svalstva
§  Pomáhá při nadměrné činnosti štítné žlázy
§  Pomáhá při premenstruačním syndromu
§  Pomáhá při nespavosti
§  Pro lepší zrak a sluch
§  Dodává vitalitu a energii
§  Zvyšuje odolnost vůči chladu

Obsah vitamínů, minerálů a dalších cenných látek
§  Vápník
§  Hořčík
§  Draslík
§  Fosfor
§  Železo
§  Jód
§  Cenné vitamíny (C, E, B1, B2) a aminokyseliny

maca

Vyzkoušejte Macu peruánskou v podobě sušených kousků, které můžete využít v různých podobách. Můžete je jednoduše přidat do jogurtu, do kaše, to je jen na vás. Vylepšíte tak váš jídelníček a zároveň prospějete vašemu zdraví.
Zdraví máte jen jedno, proto je důležité o něj pečovat, zdravě se stravovat a mít dostatek pohybu a spánku. Vylepšit váš jídelníček můžete různými způsoby třeba právě superpotravinami, které mají ověřené účinky na lidské zdraví.

stykr.cz