Vyzkoušejte zdravou superpotravinu – Macu peruánskou

Zajímáte se o zdravý životní styl a preferujete zdravý způsob stravování? Není vám lhostejné, jak se stravujete? Vylepšete váš dosavadní jídelníček o zázračné superpotraviny, které vám dodají cenné vitamíny a minerální látky a zlepší váš fyzický i psychický stav. Zázračná superpotravina maca peruánská, která je pěstována již po několik tísiciletí je dostupná v několika různých podobách – v podobě prášku, kapslí nebo v sušené podobě. Přinese vám spoustu pozitivních účinků na vaše zdraví a vy ji můžete přidávat do různých jídel. Udělejte něco pozitivního pro vaše zdraví a zařaďte pravidelně tuto sueprpotravinu do vašeho jídelníčku. Máte sníženou imunitu? Špatně spíte? Jste bez energie? S tímto i s mnoha dalšími zdravotními problémy vám tato superpotravina může pomoci. A jaké že tato potravina, která je získaná z kořene rostliny Maca přináší pozitivní účinky pro lidský organismus?

energetické koule

Pozitivní účinky Macy peruánské na naše zdraví:

§ Zlepšení imunity
§ Pozitivní účinky pro dobrou fyzickou i psychickou kondici
§ Pro pevné kostí
§ Pro posílení svalstva
§ Pomáhá při nadměrné činnosti štítné žlázy
§ Pomáhá při premenstruačním syndromu
§ Pomáhá při nespavosti
§ Pro lepší zrak a sluch
§ Dodává vitalitu a energii
§ Zvyšuje odolnost vůči chladu

Obsah vitamínů, minerálů a dalších cenných látek
§ Vápník
§ Hořčík
§ Draslík
§ Fosfor
§ Železo
§ Jód
§ Cenné vitamíny (C, E, B1, B2) a aminokyseliny

maca


Vyzkoušejte Macu peruánskou v podobě sušených kousků, které můžete využít v různých podobách. Můžete je jednoduše přidat do jogurtu, do kaše, to je jen na vás. Vylepšíte tak váš jídelníček a zároveň prospějete vašemu zdraví.
Zdraví máte jen jedno, proto je důležité o něj pečovat, zdravě se stravovat a mít dostatek pohybu a spánku. Vylepšit váš jídelníček můžete různými způsoby třeba právě superpotravinami, které mají ověřené účinky na lidské zdraví.

4.5/5 - (2 votes)