Módní doplňky, které muži považují za „out“

Klobouk – móda klobouků je dnes jednou z nejvíce kontroverzních podniků v souvislosti s ženskou garderobou. Na molech módních přehlídek je obdivujeme, nosí je mladé slečny i ženy středního či pokročilého věku, přesto jsou módním doplňkem, který mnozí muži odsuzují. Připadá jim staromódní a prý nenechá plně vyniknout kráse ženského obličeje, vlasů, šíje a dekoltu. Zajímavé ovšem je, že do této kategorie odpudivých pokrývek nespadají letní slaměné kloboučky jako ozdoba obnažených ženských křivek v plavkách. Ty údajně ještě podtrhuje a jsou pak více „sexy“.
solárko v salonu
Nadměrné velikosti – jeden z moderních trendů označovaný v germánské květomluvě jako „oversized“. Dlouhé kabáty, sukně, pánská saka, ležérní módní styl zakrývající vše, co se dá. My chlapi toužíme po těch vnadných křivkách, vždyť příroda byla k ženám tak štědrá, tak proč je maskovat pytlem od brambor?
Solárko – pravidelné pobyty v soláriu a výrazně zhnědlá pokožka celého těla připadá většině mužů podivná, až legrační. Muži zkrátka vyznávají přirozenost, v létě lehce osmahnutou pleť od slunečních paprsků, v zimě pokožku světlou.
líčení rtů
Přehnaný make-up – internet dnes přináší možnost publikovat natočené video a v něm poskytnout různé návody. Oceníme je v kuchyni nebo v dílně, ale rádi bychom je skryli před dívkami, co se podle nich líčí s výraznými lícními stíny. Přehnaný make-up nemá s přitažlivostí nic společného, je umělý, strojený a chladný.
Umělé nehty – jisté je, že většina mužů preferuje dlouhé ženské prsty, a to jak na rukách, tak i na nohou. Tím to však končí. Nehty nemusí být pečlivě lakované a příliš dlouhé, měly by být jednoduše ošetřené, pouze čisté a hladké. Nalepené plastové náhražky připomínající upíří drápy však málokoho vzrušují.
Barva rtěnky – úspěch nebudete mít ani u výrazných barevných rtů, co je přirozené, je krásné, stačí to jen lehce podtrhnout jemnou perletí, anebo docela prostým balzámem na rty, jelením lojem.
 
 

4.7/5 - (3 votes)