Jak nepřijít o svého miláčka?

Ruku na srdce, milí muži, který z vás nepočítá svého motorizovaného miláčka do rodiny? Mnozí jsou na tom tak, že dokonce auto dostává v rodině první místo. O správnosti této skutečnosti by se sice dalo polemizovat, ale vymlouvejte to mužské generaci. Proto je jasné, že rodina si svého miláčka chrání. Co je ale možné udělat, abychom nedošli k situaci, kdy ráno již své auto na našem parkovacím místě nenajdeme?
a8 v červené barvě
Zamykací volant a řadící páka
Toto zařízení je neodmyslitelně spojeno s karoserií auta, takže pro zloděje velmi obtížná bariera. Dá se říci, že pokud by zloděj chtěl auto zcizit, musel by ho odnést na zádech. Odblokování potmě na ulici je vlastně nemožné. Toto zabezpečení vyjde cenově na 8000,-Kč. Zdá se to hodně, ale spolehlivost je skoro 100%. Také všechny pojišťovny toto zabezpečení uznávají a bez problému by vám pojistku v případě odcizení vyplatili.

Vypínač zapalování
Tajné tlačítko ve vašem voze určitě nebude zbytečné. Nedovede sice zabránit, aby se zloděj do auta dostal, zabrání mu ale v jeho odcizení. Zloděj s autem neodjede. Tato skutečnost je o to příjemnější, že tato legrace stojí pouze necelých 1000,- Kč. Tlačítko funguje jako vypínač, který vypojí některý z okruhů jako je startér, řídící jednotka nebo čerpadlo. Na hledání vypínače a rozebírání přístrojové deska nemají většinou zloději dost času a tak je skoro jisté, že auto nezcizí.

Instalujte si GPS
Instalovaná GPS ve vašem voze udělá velmi dobrou službu. Zloděj se bojí, aby nebyl zachycen policií pomocí tohoto zařízení. Takže jejich běžná praktika je taková, že auto poodvezou do vedlejšího bloku, nechají třeba týden stát a jen pozorují. Pokud si auto nikdo nevyzvedne, je jisté, že auto není zajištěno GPS a pak jej mohou v klidu odcizit.
vloupání do auta
Nezapomeňte na dobrou pojistku
I přes veškeré zabezpečovací zařízení je dobré myslet na to, že zloděj překoná naše nástrahy a auto zcizí. Pak je vhodné myslet na to, že dostat auto zpět je složité a většinou nereálné. Je tedy dobré, když máme uzavřenou takovou pojistku, která nám škodu dobře pokryje.

4.7/5 - (6 votes)