Google plus

Věděli jste, že pokud máte účet na Google plus, tak máte jednu obrovskou výhodu, a to, že jej Google zvýhodňuje před ostatními sociálními sítěmi. Uživatelé internetu vás tak potom snadněji vyhledají. Jakým způsobem je možné ještě Google plus využít?
on-line vyhledávání
Google se řadí mezi nejoblíbenější internetové vyhledávače na světě. Proto je také používán největším množstvím internetových uživatelů. Pokud budete mít účet založený na sociální síti Googlu, vyhledávač Google jej potom v ostatních vyhledávačích posune nahoru. Proto je dobré využít všech výhod, které Google plus nabízí.

Příspěvky na vyšších příčkách

Když něco napíšete na svém profilu v Google plus, vyhledávače to zobrazují. A právě této vlastnosti Google plus je možné využít, a to tak, že do svých příspěvků vložíte ta správná a vhodná klíčová slova. Tímto je možné zlepšit svoji pozici ve výsledcích vyhledávačů. Nezapomeňte potom vaše příspěvky na Google plus označit jako Veřejné, aby je mohli najít i ostatní uživatelé internetu.

Vyplněný autorský profil

Google plus zobrazuje vždy informace o autorovi příspěvků. Když správně vyplníte svůj autorský profil, zvýšíte tím vaši důvěryhodnost a tím si hodně vypomůžete, jelikož i vyhledávače vás tak najdou mnohem rychleji. Rovněž i profilová fotka a váš osobní popis navýší vaši důvěryhodnost a také šanci, že uživatelé internetu kliknou na vaše příspěvky. Dokonce kliknout na tlačítko „více“ a tím se jim zobrazí, jaké další texty jste na síti Google plus uveřejnili. Čím více tedy budou lidé klikat na vaše příspěvky, tím více je bude Google zobrazovat. Vhodné je upravit svůj profil podle toho, v jakém oboru pracujete. Rovněž je dobré se zamyslet, jak svůj profil pojmenujete a jaký slogan pro něj zvolíte.
nezávislý pracovník

Zobrazí příspěvky rychleji

Google vyhledává nové příspěvky velice rychle. Uživatelé internetu je mohou ve vyhledávači najít již hodinu po jejich zveřejnění. Google plus je tedy skvělým nástrojem, pokud potřebujete cokoliv rychle propagovat.

3.7/5 - (7 votes)