Víceúčelové tažné zařízení Škoda Octavia

Obytné přívěsy – jestliže máte k dispozici homologované tažné zařízení, máte zároveň možnost převážet větší obytné celky, jako jsou jachty či obytné přívěsy. Pochopitelně to vyžaduje patřičné oprávnění a splnění podmínek nosnosti pro jízdu celé soupravy, ovšem tento způsob trávení dovolené je v současné době velmi výhodný. Vyhnete se přelidněným hotelům a penzionům, budete pány svého času, více přírodě a tam, kde se vám líbí. A chcete-li dobrý tip na kempování v přírodě, vyzkoušejte Starou Lesnou ve Vysokých Tatrách na Slovensku.

Škoda Octavia

Převážení koní – milovníci koní se bez tažného zařízení neobejdou, jestliže chtějí provozovat závody nebo s koňmi jezdit na dovolenou do vzdálenějších oblastí, kde je možné provozovat např. volné projížďky v krajině. Je to překrásný sport s pobytem na čerstvém vzduchu a s bližším kontaktem s přírodou, než jaký je v obydlených městských oblastech.

přívěsný vozík

Přívěsné vozíky – velký segment připojitelných periferií k osobním vozidlům představují brzděné či nebrzděné, oplachtované nebo odkryté přívěsné vozíky. Přívěs nemusíte ani vlastnit, lze jej pronajmout, což je výhodné pro toho, kdo potřebuje přívěs využít jen pro občasné záležitosti, jako je stěhování bytu, větší nákupy nábytku, velkých spotřebičů, koberců apod., převážení zahradní techniky na chalupu, převoz stavebního materiálu na rekonstrukci bytových či nebytových prostor, odvoz písku, zeminy a substrátu, vzrostlých sazenic stromů, palivového dřeva atd.

Nosiče jízdních kol a elektrokoltažné zařízení Škoda Octavia může posloužit i pro převážení jízdních kol, a to velice efektivně a bezpečně. Je to výhodnější způsob, než vozit kola na střeše nebo na zadních dveřích, jednak nehrozí pád kola na karosérii a pak kola nezvedáte až nad hlavu do velké výšky, ale pouze malý kousek od země. Těžiště vozu zůstává nízko nad zemí, takže se to příliš neprojeví na samotném řízení vozu.

4/5 - (1 vote)