Kvalitní hračky mluví samy za sebe

Pro děti pořizujeme vždy jen ty nejkvalitnější věci. To se vztahuje na všechno už od jejich nejútlejšího věku a právem se to týká i hraček.

Nač dětem pořizovat jedovaté plasty, když jsou tu nádherné a zdravé hračky z nejdokonalejšího materiálu na světě, jakým je dřevo.funkci hasičského auta chce poznat každé dítě

Už naši předkové žádné jiné hračky, než dřevěné neznali, proč bychom tedy musely dnešním dětem kupovat umělohmotné výrobky, když jejich nákupy je třeba všeobecně omezovat? Plastové hračky jsou možná barevně hezké a laciné, ale uvolňují chemikálie používané při jejich výrobě. Když si představíme, jak naše děti neustále hračky strkají do pusy, olizují a okusují je, jako rozumní rodiče si asi raději jejich koupi rozmyslíme.

Je-li možné zakoupit hračku jako dřevěnou, vždy jí dáme přednost před plastovou.

Hraček vyráběných ve dřevě je skutečně obrovské množství, stačí jen se začít o ně zajímat. Děti si vyhrají nejen s dřevěnými kostkami a stavebnicemi, ale i s mašinkami a autíčky. Z nich k nejoblíbenějším patří dřevěné hasičské auto chytraliska.cz.

Hasiči jsou odjakživa pro všechny děti vzorem, chtějí poznat jejich práci. Tím, že hasí oheň a chrání naše životy se stávají hrdiny a který kluk by se nechtěl stát hrdinou. Vidět na vlastní oči hasičské auto proto chce každé dítě, ale úplně nejlepší je mít doma jeho dokonalou miniaturu a všechny jeho součásti si vyzkoušet. Takové přání nejlépe splní právě hasičské auto, vyrobené z kvalitního dřeva. Takové je bezpečné, se zaoblenými rohy a má dlouhou životnost.hasiči jsou pro každého vzorem

Dřevěná hasičská stanice umožní vašim dětem vžít se do role záchranáře. Její součástí je i garáž pro auto, prostor pro odpočinek hasičů a na střeše k záchraně připravená helikoptéra. Požární výcvik s dokonale vybaveným hasičským autem může začít.

Dopřejte svým dětem dokonalé dobrodružství a výběrem správné hračky je nenásilně učte chránit naše životní prostředí.

 

4.3/5 - (3 votes)