Dopřejte si pohodlnou a příjemnou cestu na Vaši dovolenou

Chystáte se na dovolenou k moři a hledáte tu nejlepší dopravu? Chcete, aby byla příjemná a pohodlná a přitom levná? Už jste se zkoušeli na dovolenou trmácet autem, ale nebylo to ono? Vzadu se Vás mačkalo moc a ti, co řídili, byli na druhý den strašně unavení? Tak to je právě důvod, proč využít naší nabídky. Naše autobusy do Chorvatska vyrážejí pravidelně každý týden a Vy můžete jet s námi a užívat si pohodlnou a příjemnou cestu na Vaši dovolenou. Už žádné mačkání, protože naše vozy jsou vybaveny pohodlnými ergonomicky tvarovanými sedadly, která můžete nastavit do několika různých poloh.

zájezdní autobus

Dále u každého sedadla najdete zásuvku pro možností dobíjení Vašich telefonů či jiné elektroniky a samozřejmě i bezpečnostní pásy. Naši řidiči Vám rádi poskytnou nejrůznější občerstvení a zpříjemní Vám cestu pouštěním filmů. Naše vozy jsou velmi moderní a nové a jsou vybaveny i moderním a příjemným sociálním zařízením, ale nemusíte se ničeho obávat, protože naši řidiči dělají i pravidelné zastávky a mimo to Vám po domluvě zastaví, když je potřeba. Jak již bylo řečeno, naše autobusy do Chorvatska vyrážejí každý týden ve stejný den a to z mnoha různých zastávek po naší republice, stačí si jen vybrat z našeho opravdu velkého seznamu.

městečko

Také v cílové zemi Vám zastavíme v jakékoliv destinaci. Je jen na Vás, jestli naši dopravu využijete pouze k cestě tam nebo i k cestě zpátky. Jen vstupte do naší nabídky a rezervujte si místenku. Využijte možnosti cestovat pohodlně a příjemně a být po cestě odpočatí, abyste si mohli hned na místě začít užívat svou dovolenou. Pojeďte s našimi autobusy do Chorvatska. Taková skvělá nabídka se Vám jen tak nenaskytne. Jistě Vás potěší nejen výběr zastávek našich vozů, a velký výběr termínů, ale také naše skvělé ceny. Jakmile nás vyzkoušíte, už nebudete chtít cestovat jinak.