Potřebujete peníze, ale s půjčkou vám to nevychází?

I to se může stát, získat půjčku je opravdu náročné. Ovšem nejde pouze o nastavené podmínky. Zásadně záleží i na tom, na jakého poskytovatele se obrátíte. Diametrální rozdíly existují například mezi bankami a nebankovními společnostmi. Takže pokud vám to nevyjde na prvně jmenovaném místě, může se klidně stát, že vám to vyjde na tom druhém. Důvodů, proč si zvolit právě nebankovní hypotéku od Americká nebankovní hypotéka, je hned několik.

time-is-money-2644042_1920

Pakliže vám to na jiném místě nevyšlo, pak máte jistě velmi pádný důvod, abyste zamířili sem, tedy na místo, kde jsou mnohem více vstřícní, a také velmi flexibilní. Nicméně i pro žadatele bez větších finančních potíží má tento typ půjčky jistě své nemalé kouzlo.

Především vám zde nebudou klást do cesty žádné zbytečné překážky. Nemusíte splnit celou řadu podmínek pro to, abyste dosáhli na úvěr. Vlastně jsou zde jen dvě důležité podmínky, které jsou pro váš úspěch naprosto zásadní.

Na první podmínku narazíte naprosto všude – nejde o nic jiného, než o všeobecně dobře známou bonitu. Ovšem pozor! Bonita už nikdy více nemusí být úhelným kamenem vaší půjčky – na tomto místě jsou mnohem více tolerantní a nebudou do výpočtu vaší schopnosti zahrnovat všechno možní i nemožné. Celé je to velice jednoduché – když vaše příjmy převýší výdaje natolik, abyste byli schopní splácet, můžete půjčku mít. V každém případě je potřeba počítat s tím, že ani zde se bonitě nevyhnete – jednoduše proto, že prověření vaší schopnosti splácet je zákonnou podmínkou.

wallet-2668549_1920

Pro nebankovní půjčky je typické ručení nemovitostí – a tato záruka je opravdu nezbytná. Právě díky ní má věřitel jistotu, že o své peníze nepřijde, ať už svou půjčku budete v budoucnu schopni splácet či nikoli.

Jako záruku můžete použít prakticky libovolný nemovitý majetek, a je zde dokonce i řešení pro ty, kteří nic nevlastní. Stačí, když ve svém okolí najdou někoho ochotného, kdo bude vystupovat v roli jejich spoluručitele a bude za jejich závazky ručit svým majetkem.

5/5 - (2 votes)