Vyčištěné zuby za 10 vteřin

Novodobý kartáček, který vyčistí zuby za 10 vteřin. Připomíná nasazovací rovnátka, zuby čistí mnohem rychleji než klasický manuální kartáček, každému zubu se věnuje s pečlivostí a mnohem déle. Lidé prý díky němu ušetří až 100 dní života. Tato novinka už má mnoho svých podporovatelů.
Na jeho výrobu můžete přispět, má se rozjet už letos na podzim. Tvůrci už tímto způsobem vybrali dva miliony euro, což je výrazně víc než původně požadovali, částka byla 50 tisíc.
příprava ústní hygieny
Plně automatický kartáček se má díky svým jemným vibracím postarat o každý zub zvlášť a s větší pečlivostí, kterou s manuálním nikdy nedosáhnete bez použití dentální niti, nebo mezizubních kartáčků. Čištění zubů s běžným kartáčkem by mělo trvat zhruba 3 minuty. Během nich se každé části zubu věnuje 1,25 vteřin. Oproti tomu Amabrush lze používat pouhých 10 vteřin. Za tuto krátkou dobu máte kompletně, pečlivě vyčištěný celý chrup.
Tato novinka má náustek a elektronický držák. Ta část, která se vkládá do úst připomíná nasazovací rovnátka. Je vyroben z antibakteriálního flexibilního silikonu. Přizpůsobí se tvaru čelistí a 3D efekt štětin na obou stranách. K části úst se připne magnetem elektronická jednotka, která ji rozvibruje a zároveň je zásobníkem pro zubní pastu. Tato elektronická část nabízí bezdrátový dobíjecí modul.
pěkný úsměv
Celá zařízení si lze předobjednat za cenu 69 eur. Ve variantě s bezdrátovou nabíječkou za 99 eur. Samotná ústní část by se měla měnit každých tři až šest měsíců a její cena se bude podle tvůrců pohybovat kolem šesti eur což je v přepočtu 150 korun. Zubní pasta bude ve formě kapsle a měla by vydržet 3 měsíce. Její cena bude kolem 3 eur cca 80 korun. K dostání bude více druhů pasty.  
Tento vynález vznikl v Rakousku, Německu a ve Spojených státech amerických. První prototyp byl vytvořen v roce 2015 a získal podporu rakouské vlády. Podle dentistů se jedná o revoluční výrobek.

Vyčištěné zuby za 10 vteřin
Ohodnoťte příspěvek
stykr.cz