Svařované pletivo jako konkurence klasiky

.

Když postavíte dům, pořídíte si zahrádku nebo se snažíte chránit firemní či jiné prostory, tak vás v první řadě zajímá oplocení.
Každý chce chránit svůj majetek, svoje soukromí a vymezit odkud kam je to jeho. A kvalitní oplocení je v takovém případě potřeba.
Možností je nespočet, ale pořád ještě vyhrává ohrazení formou pletiva. A aby tento materiál nebyl jen tak ledajaký, tak si majitelé pozemků a budov začali pořizovat svařované pletivo.

pletivo svařované

Možná je to z důvodu, že se jedná o pořád žádanou a nejčastější formu oplocení, možná také díky nízké pořizovací ceně a možná také kvůli kvalitě a jednoduchému dizajnu.
V každém případě se od toho klasického liší, a sice:

ü  Vyšší pevnost
ü  Jednoduchost
ü  Estetický design
ü  Rychlá montáž
ü  Bezpečnost
ü  Vhodné i pro oplocení výběhu zvířat
ü  Výhodná cena

.

Proto není divu, že je tento druh oplocení konkurencí tomu klasickému pletivu čtyřhrannému.
Svařované pletivo je proto vhodným řešením pro rodinné domy, firemní areály, stavební prostory, dětská hřiště, parky i výběhy pro zvířata.
Vysoká pevnost je dána bodovým svařováním v každém spoji. To poskytuje také rychlou a jednoduchou montáž, která nevyžaduje další podpěrné prostředky jako třeba napínací dráty, protože tento druh oplocení ej samonosný na rozdíl od klasiky, která se při montáži láme.
Oceníte tedy nejen kvalitu a pevnost, ale i dizajn. Různé možnosti přinášejí různé estetické formy, které se přizpůsobí vašim požadavkům i prostředí. Třeba poplastování.
                                                                                                                                      svařované pletivo         
                                                                                                                                    
Pokud máte zvířata a chcete pro ně udělat výběh, ve kterém budou v bezpečí, ale zároveň se nebudou cítit odstrčené, tak tento způsob je správná volba. Proti nárazům je toto oplocení odolné, takže vydrží i nápor velkého pejska a vy budete mít jistotu, že nikam neuteče. Právě proto není vhodné jako řešení klasika, která se láme, a za chvíli byste měli po ohradě.

Svařované pletivo jako konkurence klasiky
4.5 (90%)2
.
stykr.cz