Seznamte se s účinky a neublížíte si

Nevíte si rady se zanesenými komponenty Vaší elektroniky? Milujete kožené věci a chtěli byste si zachovat jejich stále svěží a neopotřebovaný vzhled?
Jedny z těch kvalitnějších čističů hlav videorekordérů a kůže jsou určitě poppers. Je to takové zvláštní slovo, viďte? Než se seznámíte s jejím používáním, začněme, třeba tím, proč takový název nesou.

láhev

Proč název poppers?
Víte, toto čistidlo má v sobě látku, která se využívá ve farmaceutickém průmyslu, jako lék na rozšiřování cév. Kardiaci tuto látku měli pro první pomoc v takových malých skleněných kapslích, které v případě nouze nejvyšší rozlomili holýma rukama, aby mohli onu léčivou látku vdechnout. A ten zvuk, které rozlomení provázelo, vlastně dal vznik názvu poppers. To jste možná nevěděli, viďte? Zajímavé, že?

Držte se návodu!
Při práci s tajemnou lahvičkou se držte hlavně návodu, abyste si nepřivodili při čištění zdravotní problémy. Kardiaci nejste, takže vdechování by nemělo být Vaší prvořadou činností. I když je u některých skupin populace vdechování poppers příčinou nevídaných prožitků v intimních sférách, Vy to nezkoušejte. Pořád by se jednalo o jakýsi druh drogy. A Vy jste zapřisáhlým odpůrcem drog!

Mějte na paměti, že poppers není ledajaký přípravek.
·         Je hořlavý.
·         Je zdraví škodlivý po požití.
·         Je zdraví škodlivý při vdechování.

taška

Dodržujte i bezpečnostní pravidla, jako je důkladné omytí rukou mýdlem, pokud dojde ke styku s kůží. Rozhodně zabraňte tomu, aby se k tajemné lahvičce poppers dostaly děti. Při čištění hlavy videorekorderu, nebo kožených věcí si vždy vezměte ochranné rukavice! Vždycky lahvičku důkladně uzavřete a uchovávejte v lednici. Jedině tak neublížíte ani sobě, ani svým blízkým.
Když dodržíte veškerá bezpečnostní pravidla pro manipulaci s poppers, výsledkem Vám bude vyčištěná kůže. Rozhodně ne podlomené zdraví!

stykr.cz